Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about Evde musluk suyunun sarısının nedeni nedir? Panik yapmayın! Bu kılavuzu saklamanızı unutmayın!
Olaylar
Bize Ulaşın
86-0755-89669907
Şimdi İletişime Geçin

Evde musluk suyunun sarısının nedeni nedir? Panik yapmayın! Bu kılavuzu saklamanızı unutmayın!

2023-11-27

Latest company news about Evde musluk suyunun sarısının nedeni nedir? Panik yapmayın! Bu kılavuzu saklamanızı unutmayın!

Birçok insan su tesisatının, su borusundan arındırılıp filtre edildikten sonra taşıdığı su olmadığını söyleyebilir!

 

"Doğru cevabın için tebrikler".

 

Sonra musluk suyunu nasıl taşıyacağınızı ayrıntılı olarak anlatacağım.

hakkında en son şirket haberleri Evde musluk suyunun sarısının nedeni nedir? Panik yapmayın! Bu kılavuzu saklamanızı unutmayın!  0

Musluk suyu, musluk suyu arıtma tesisi tarafından insanların yaşamı ve üretimi için ilgili standartları karşılayan arıtma ve dezenfeksiyon sonrası üretilen suyu ifade eder.Ev suyu çoğunlukla nehirlerden alınır, göller ve yeraltı suları su tesisatının su pompalama istasyonundan geçirilir ve yüzey suyu su tesisatı tarafından "içme suyu için ulusal sağlık standartlarına" uygun olarak arıtılır.Yağıştan sonra, dezenfeksiyon, filtreleme ve diğer işlemler ve nihayetinde her kullanıcıya su dağıtım pompa istasyonu üzerinden taşınır.

 

Musluk suyu ulusal standartlara uygun olduğundan neden evimdeki su aniden sarıya döndü?

hakkında en son şirket haberleri Evde musluk suyunun sarısının nedeni nedir? Panik yapmayın! Bu kılavuzu saklamanızı unutmayın!  1

Bu sorunun birkaç nedeni var:

  1. Musluk suyu teknolojisi

Çiğ sudaki her türlü zararlı maddeyi çıkarmak için musluk suyu bir dizi dezenfeksiyon işleminden geçecek.Kazayla suyun garip bir kokusu olduğunu bulduk çünkü suda hala klor kalıntıları var.Klorun kokusunu alıyoruz.

 

       2. boru hattı yaşlanması

Bazı eski ev musluk su borularının uzun bir hizmet ömrü vardır, içten yaşlanma ve borunun paslanması, orijinal temiz musluk suyu bu borulardan taşınır,musluk suyu akışı boru duvarı aşağı yıkanmış bir çok kirlilik, pas, ölçeklenme düşürüldü, musluk suyunun kullanıcının evine gelmesiyle, aldığımız musluk suyu doğal olarak sararmış siyah ve ayrıca parçacık içerir.

 

3Bölge ikincil su temini

Şimdi bina daha da yükseliyor, bu da musluk suyunun yetersiz basıncına yol açıyor, bu yüzden şimdi yüksek katlı topluluklar su tankları veya su kuleleri ile donatılıyor,Ve yüksek katlı su tanklarının temizlenmesi zamanında yapılmıyor.Aslında birçok insan yüksek seviye kullanıcıların musluk suyunun ikincil basınçlı aktarım olduğunu bilir.Ve birden fazla yolculuk bir risk katmanından daha fazla., yüksek katlı su tanklarının varlığından bahsetmiyorum temiz değil, tanımlanamayan organizmalar su tankına giriyor, pas içindeki su tankı, vb.Yani yüksek seviyedeki su kalitesi iyimser değil.!

Başka bir deyişle, topluluğun iç su borusu galvanizli borudur. On yıllar geçti, iç paslanma ciddi.Su akışı veya su basıncı değişince, kirlilikler, pas, borunun duvarındaki pislik yıkanacak.

 

Nasıl çözülecek?

Bu durumda, tüm evin derin su arıtma sistemini bir kez ve sonsuza kadar kurmanın en doğrudan yolu, böylece evdeki musluk suyunun kalitesi hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.musluk suyunda bazı bakteriler, ağır metaller, bakteriler ve diğer zararlı maddeler çıplak gözlerimizle görünmez.

 

Aile içinde, zararlı maddeler mutfak, yatak odası, banyo ve hatta giydiğimiz kıyafetler ve diğer yollardan vücudumuza girecek, bu sorunları çözmek istiyorum,Tek bir su arıtıcı sadece tek bir sahnenin su ihtiyaçlarını çözebilir., "güçsüz olacak, bu ve o ilgilenmek", bize kapsamlı koruma sağlayamaz ve tüm ev su arıtma sistemi her sahne su alanını tamamen arıtmak,Aileye kapsamlı bakım sağlayabilir.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Ters Osmoz Su Arıtma Sistemi Tedarikçi. telif hakkı © 2022-2024 Shenzhen Imrita Technology Co., Ltd. . Her hakkı saklıdır.