Mesaj gönder
Ev >

Shenzhen Imrita Technology Co., Ltd. Şirket Profili

Shenzhen Imrita Technology Co., Ltd.
Shenzhen Imrita Technology Co., Ltd.
Hakkımızda
Bize Ulaşın
86-0755-89669907
Şimdi İletişime Geçin
Shenzhen Imrita Technology Co., Ltd.
Shenzhen Imrita Technology Co., Ltd.
Shenzhen Imrita Technology Co., Ltd.
Şirket Detayları

Ana pazar:

Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında

İş Tipi:

Üretici , İhracatçı

Markalar:

IMRITA

Çalışan Sayısı:

100~1000

Yıllık satış:

500000-2000000

Kuruluş Yılı:

2007

Bilgisayarı dışa aktar:

80% - 90%

giriiş

Shenzhen IMRITA Technology Co., Ltd, ev ve ticari su arıtma sistemlerinin lider ve profesyonel üreticisi, 2007 yılında Shenzhen, Guangdong, Çin'de kurulmuştur.

 

Çin Shenzhen Imrita Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

 

 

IMRITA, ön su filtresi, merkezi ultra filtrasyon su arıtıcısı, ters ozmoz su arıtıcısı, su yumuşatıcısı, su sızıntısı dedektörü, su gibi ev ve ticari su arıtma sistemleri için Ar-Ge, üretim, dağıtım ve hizmeti entegre etmeye adanmış bir yüksek teknoloji şirketidir. Dağıtıcı ve yurtiçinde ve yurtdışında en iyi popülerliğe sahip olan diğer ilgili su arıtma ürünleri.

 

Çin Shenzhen Imrita Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

 

IMRITA her zaman müşterilerine mükemmel hizmetlerle kaliteli ve rekabetçi ürünler sunmaya odaklanır.Uzun yıllara dayanan üretim tecrübesi ve sıkı kalite kontrol ve yönetimi ile IMRTA, ISO 9 0 0 1, ISO 1 4 0 0 1 ve ISO 4 5 0 0 1 sertifikası aldı, ürünler CE/ROHS/SGS/FDA değerlendirmesini geçti /LFGB, vb. Ürünler, ürün tasarımlarında ilgili patentleri aldı ve kendi CNAS ulusal düzeyde akredite laboratuvarını kurdu.Ayrıca profesyonel teknik destek ve servis sağlamak için güçlü bir servis ekibine sahiptir.

 

Çin Shenzhen Imrita Technology Co., Ltd. şirket Profili 2

 

IMRITA, ev ve ticari su arıtma sistemleri alanında uzman olarak her zaman "önce müşteri, kalite kazan, en iyi hizmet" iş hizmet anlayışına bağlı kalır, sektördeki diğerlerinin çok önünde olmuştur.

 

Çin Shenzhen Imrita Technology Co., Ltd. şirket Profili 3

Hizmet

Shenzhen IMRITA'nın En İyi Hizmeti

Ücretsiz Satış Öncesi Danışmanlık / Örnek teklif

 

12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sunun.Müşterilerimiz için her türlü teknik destek mevcuttur.

Örnek pazarlama ve testler mevcuttur ve işbirliği sırasında örnek maliyetini iade edecektir.

 

5-25 İş Günü Hızlı Teslimat
 

Siparişiniz tarafımızdan sağlanmaktadır, hepinize hızlı teslimat yapmak için elimizden geleni yapacağız.

 

 

Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü
 
a) Hammadde kontrolü

 

CNAS laboratuvarımız, su filtrasyon malzemesinin hammaddelerini kontrol etmeye yardımcı olacaktır.

 
b) Atölye
 
Artık birinci sınıf tozsuz atölyelerimiz var ve her işçi klips ve galoş giymek zorunda kalıyor.Atölyeye girmeden önce hijyeni sağlamak için bir hava duşu odası bulunmaktadır.Bu, çalışma ortamının temiz ve güvenli olmasını sağlar.
 
c) Kalite Kontrol
 
c1.atölyede kalite kontrol
Dört denetçi, ürünlerin kaliteyi karşıladığından emin olmak için kontrol edecek
c2.paketlemede kalite kontrol
İşçiler, paketleme yapmadan önce paketlerin iyi durumda olup olmadığını kontrol eder.
 
d) Kalite şikayetleri
 

Herhangi bir müşteri kalite şikayetinde bulunursa, bunu servis ekibimize ileteceğiz.Doğrudan fabrika yöneticimize rapor verecekler. Genellikle 24 saat içinde üretim, satın alma ve paketleme departmanları ile bir toplantı yapacağız ve 48 saat içinde geri bildirim ve çözüm ile yanıt vereceğiz.

Çin Shenzhen Imrita Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Kuvvet: Pazar rekabet gücünden gelen gücü, pazara yansıyan gücü kanıtlıyoruz.

 

Tutku: Markamızın zengin ruhu, canlı ekip, sağlam temel, endüstri beklentileri, net hedef programlama, daha fazla özgüvenden gelen tutkumuz.

 

Takım: Uzun yıllardır pratiğe dalmış, uluslararası yerli ve uluslararası endüstri ve mesleki beceriler ve mesleki nitelikler, profesyonellik ve güçlü ve canlı.

 

Kabiliyet: Testin ilk adımının yeteneği düşünmektir ve testin ikinci adımının kapasitesi çalışmaktır, üçüncü adım sonuçtur, adım adım incelemeyi onaylayalım.

 

Görüş:Sektörün önde gelen markaları, çalışanlarımız, ortaklarımız, tüketicilerimiz, saygı ve sevgimiz tarafından marka olmayı hedeflediğimiz süreçlerimizden biridir.

 

Zihin: Personele geri dönüşü önemsiyoruz, ortakların çıkarlarına da önem veriyoruz, her zaman tüketicilerin çıkarlarına dikkat ediyoruz, sosyal, çevresel katkılara daha fazla önem veriyoruz.

 

Tarih

Çin Shenzhen Imrita Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

2007-KurulmuşShenzhen ImritaTeknoloji AŞ. LTD.,  Her türlü üretimine başladıtüm ev su arıtma ürünleri.

2008-Nisan ayında ISO9001:2008 standart kalite yönetim sistemi sertifikasını geçti. Ağustos ayında, resmi olarak ultra ulusal standart hazırlama grubunun bir üyesi oldu. filtrasyon su arıtmaÜrün:% s.

2009-Bölünmüş tip patentli ürün listelendi ve bir makinenin ikili kullanımı ve mutfak içecekleri için su temini için bir emsal oluşturdu.

 

2010-Büyük akışsu arıtma cihazıürün araştırma ve geliştirme, ulusal patenti aldı (patent numarası: ZL 2010 2 0517257) , ROHS standartlarına uygun olarak uluslararası SGS sertifikası ile ürün kabuğu ve filtre parçaları;

 

2011-Ffranchise ve ayrıcalıklı kanalların inşası üzerine faaliyet gösteren Çin'deki seçkin mağaza sayısı 200'ü aştı.

 

2012-Akıllı büyük akışlı ultra filtrasyon membranı merkezi su arıtma araştırma ve geliştirme, ulusal patenti aldı.

2013-Resmi amiral mağazası açıldı, online hizmete girdi.

2014- Üretim ölçeği genişletildi ve üretim üssü 20,00m'lik bir alanı kapsayan Pingshan New Area'ya taşındı.

 

2015-Ön filtreleme ürünleri ulusal buluş patentini kazandı ve ürün malzemesi FDA ve Alman LFGB standartlarının gereksinimlerini karşılayan test edildi.

2016-Şirket, yepyeni marka yükseltmesini sürdürüyor.

2017-1000 metrekarelik bir alanı kapsayan ilk CNAS ulusal sertifikasyon laboratuvarını kurdusu arıtma endüstrisinde ve TÜV, CIV sertifikasını aldı.

 

2018-Ev yapı malzemeleri endüstrisinde tüm ev su arıtmasının ilk markasının itibarını kazandı.

2019-Küresel pazardan yararlanmak için kendi dış ticaret şirketimizi planlamak.

2020- Dünya çapında satış yapıyoruz ve ürünlerimizin kalitesi ve teknolojisi global müşterilerimiz tarafından şiddetle tavsiye ediliyor.

2021-Kaliteli ürünlerimizi dünya çapında daha fazla müşteriye sunmak için satış ekibimizi genişletmek.

 

 

 

Bizim takım

IMRITA Ekibi Sizi Karşılıyor!

SHENZHEN IMRITA TECHNOLGOYyüksek nitelikli profesyonel bir ekip için ilgili profesyonel üst düzey yetenek ve teknolojiyi bir araya getirir.Ar-Ge Dep., QC Dep., Satış Sonrası Servis Dep., PMC Dep., Satın Alma Dep., Finans Dep., CNAS merkezi çalışma ekibimiz var. ve Satış Dep., işimizin genişlemesi olarak, daha fazla arkadaşa hoş geldiniz. .

 

Çin Shenzhen Imrita Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Shenzhen Imrita Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

 

Aramıza hoşgeldin.

 

 

 

 

Recruit Agent

İşe Alım Temsilcisi

IMRITA Bayi/Distribütör/Bayi İşbirliği Arıyor

Tüm ev su arıtma sistemi teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, tüm ev su arıtma sistemi uygulamaları insanların günlük yaşamında giderek daha popüler hale geliyor.İnsanların tüm ev su arıtma sisteminin keyfini çıkarmasını kolaylaştırmak ve IMRITA hayranlarımızın temiz su kullanmasını kolaylaştırmak için IMRITA, dünya çapında bayiler, distribütörler ve bayiler arıyor!

Çin Shenzhen Imrita Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

İster kendi işinizi kurma arzunuz olsun, ister tüm ev su arıtma sistemi hakkında başka iyi fikirleriniz olsun.Şu anda bize katılmaya davetlisiniz.

Çin Shenzhen Imrita Technology Co., Ltd. şirket Profili 1


Eklemeli üretimin lider araştırma ve tasarım şirketi olarak, kaliteyi her zaman ön planda tutuyor, yüksek performanslı en iyi tüm ev su arıtma sistemini yapmaya ve herkes için en iyi hizmeti sunmaya odaklanıyoruz.


 

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Ters Osmoz Su Arıtma Sistemi Tedarikçi. telif hakkı © 2022-2024 Shenzhen Imrita Technology Co., Ltd. . Her hakkı saklıdır.