Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about SICF silikon karbid lifleri ile aktif karbon çubuğu
Olaylar
Bize Ulaşın
86-0755-89669907
Şimdi İletişime Geçin

SICF silikon karbid lifleri ile aktif karbon çubuğu

2023-10-24

Latest company news about SICF silikon karbid lifleri ile aktif karbon çubuğu

Başlangıç. Su arıtmada karbon malzemelerinin uygulanması

Su arıtma konusundaki farkındalıktan bu yana, karbon malzemeleri insanların gözüne girmiştir.Karbon, suyun içinde kalan zararlı kimyasalları ve kokuları emiyor ve kokuyu çıkarıyor.Su arıtma teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, organik hammaddelerin (meyve kabukları, kömür, ahşap vb.)) ısıtılarak karbonlaştırılırlar ve daha sonra iyi gelişmiş mikroporlu bir yapı üretmek için gazla reaksiyona girerler., daha güçlü adsorpsiyon özelliklerine sahip aktif karbon elde etmek için.Aktif kömürün arıtma özelliklerini nasıl geliştireceğimiz, su arıtıcılarının yenilikçiliğinin ve yükseltilmesinin önemli bir parçası haline geldi..

hakkında en son şirket haberleri SICF silikon karbid lifleri ile aktif karbon çubuğu  0

Gelişim. Geleneksel aktif karbonlu suyun dezavantajları.

Geleneksel aktif karbon, gelişmiş gözenek yapısı nedeniyle emilim performansını artırabilir, ancak emilecek organik madde ayrıca bakteri çoğalması için bir besin maddesi haline gelecektir.Araştırmalar gösteriyor ki oda sıcaklığında 25 dereceAktif karbon gözeneklerindeki bir bakterinin 4 günde 4.000'den fazla olabilmesi, bu aktif karbonu su üretmek için kullanmak basitçe "bakteri çorbası"dır.

hakkında en son şirket haberleri SICF silikon karbid lifleri ile aktif karbon çubuğu  1

Yenilikçi patentli teknoloji temiz su için yeni bir durum açıyor.

İnsanların içme suyunun tadına olan artan talebine dayanarak, IMRITA yeni fikirler üretti, gelenekleri kesti ve gelişmiş teknolojiyi geliştirdi.ve içme suyunun tadını iyileştirmek için SICF silikon karbid lif aktif karbon çubuğu geliştirdi., böylece arıtılmış su kalitesi sadece berrak ve parlak değil, aynı zamanda tatlıdır.

 

Hammaddeler ve kaliteleri aktif karbonun emiş performansını etkiler, örneğin hindistancevizi kabuğunda aktif karbonun emiş performansı diğer malzemelerden daha yüksektir.IMRITA, içme suyundaki kokulu maddeleri verimli bir şekilde emmek için, temel malzeme olarak ithalat edilmiş yüksek saflıklı tozlu hindistancevizi kabuğu aktif karbon kullanır.Balık kokusu, toprak kokusu, toprak küf kokusu ve koku gibi.

 

hakkında en son şirket haberleri SICF silikon karbid lifleri ile aktif karbon çubuğu  2

 

Teknoloji ile yenilikçi ürünler,

Müşterilere iyi niyetle hizmet edin.

İster dış tasarım olsun ister iç fonksiyon,

İnovasyon IMRITA'nın istikrarlı ısrarıdır.

Porsche Tasarım Stüdyosu ile işbirliği buna dayanıyor.

Gelecekte de IMRITA yenilikçiliği savunacak.

Yoğun teknoloji araştırma ve geliştirme,

Daha üst düzey bir ev suyu arıtma ürün deneyimi yaratmaya çalışın!

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Ters Osmoz Su Arıtma Sistemi Tedarikçi. telif hakkı © 2022-2024 Shenzhen Imrita Technology Co., Ltd. . Her hakkı saklıdır.