Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about Japonya'nın nükleer sularını denizlere boykot edin, dünyanın geleceğini koruyun!
Olaylar
Bize Ulaşın
86-0755-89669907
Şimdi İletişime Geçin

Japonya'nın nükleer sularını denizlere boykot edin, dünyanın geleceğini koruyun!

2023-09-19

Latest company news about Japonya'nın nükleer sularını denizlere boykot edin, dünyanın geleceğini koruyun!

Nisan 2021'de Japonya, uluslararası topluluk tarafından karşı konulan nükleer kirlenmiş suyu denize atma planını açıkladı.Ama 24 Ağustos'ta Pasifik Okyanusu'na nükleer su döktü.Hareket, birçok ülkenin protesto ve kınaması ile küresel bir tartışmaya yol açtı.

hakkında en son şirket haberleri Japonya'nın nükleer sularını denizlere boykot edin, dünyanın geleceğini koruyun!  0

 

Neden Japonya'nın nükleer kirlenmiş su salınımını boykot ediyorsunuz?ve nükleerle kirlenmiş suyun kirlilik alanı çöplük bölgesinde durmuyor, aynı zamanda okyanus akıntıları, gıda zincirleri ve su döngüleri aracılığıyla tüm dünyayı etkiler ve çeşitli tehlikeler getirir:

 

1Deniz ekosistemleri zarar görüyor.

Atılan nükleer kirli su okyanus akıntıları nedeniyle kirlenmiş alanı genişletecek ve içinde bulunan radyoaktif maddeler okyanusta yayılacak ve birikecek.Su kalitesini ve alg ve balık gibi çeşitli deniz organizmalarının hayatta kalmasını ve çoğalmasını etkileyebilecek, hatta yok olurlar ve bunun sonucunda biyolojik çeşitlilik azalır.

hakkında en son şirket haberleri Japonya'nın nükleer sularını denizlere boykot edin, dünyanın geleceğini koruyun!  1

2İnsan sağlığını etkileyen.
Nükleer kirlilik ve su kirliliği ile kirlenmiş deniz canlıları insan beslenmesine neden olabilir, böylece radyasyon hastalığına neden olur ve kanser ve diğer hastalıkların riskini artırır.

3Balıkçılık kaynaklarını etkilemek
Nükleer olarak kirlenmiş suların atılması balıkçılık kaynaklarını kirletebilir ve deniz ürünleri pazarını etkileyebilir.Ama aynı zamanda küresel gıda güvenliği ve ekonomik kalkınma için uzun vadeli etkileri vardır.

hakkında en son şirket haberleri Japonya'nın nükleer sularını denizlere boykot edin, dünyanın geleceğini koruyun!  2

Su yaşamın kaynağıdır, her türlü su kirliliği insan sağlığını etkileyecek ve böylece toplumun genel gelişimini etkileyecektir.


IMRITA, "merkezi ultrafiltrasyon, son klorlama" bilimsel çözümü ile tüm ev derin su arıtma ömrü kavramını aktif olarak savunuyor.ve ön filtre - merkezi su arıtıcı - uç su arıtıcısının temel organik konfigürasyonu, küresel su kirliliğinin insan sağlığı için getirdiği ciddi zorluklarla başa çıkmak için ev içme suyunun sağlığını tam olarak korumak.

hakkında en son şirket haberleri Japonya'nın nükleer sularını denizlere boykot edin, dünyanın geleceğini koruyun!  3

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Ters Osmoz Su Arıtma Sistemi Tedarikçi. telif hakkı © 2022-2024 Shenzhen Imrita Technology Co., Ltd. . Her hakkı saklıdır.