Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about İnsanların %99'u neden yumuşak suyla yıkanan ellerin kaygan olduğunu bilmiyor!
Olaylar
Bize Ulaşın
86-0755-89669907
Şimdi İletişime Geçin

İnsanların %99'u neden yumuşak suyla yıkanan ellerin kaygan olduğunu bilmiyor!

2023-07-10

Latest company news about İnsanların %99'u neden yumuşak suyla yıkanan ellerin kaygan olduğunu bilmiyor!

"Yumuşak su elleri yıkamak için kaygandır ve sabunun yıkamadığı hissi var"?

"Evimdeki yumuşak su kaygan, normal temiz su ve musluk suyuyla olursa böyle bir kayganlık hissi olmuyor, neden bilmiyorum?"

Son zamanlarda, birçok arkadaş bu tür sorular soruyor.

hakkında en son şirket haberleri İnsanların %99'u neden yumuşak suyla yıkanan ellerin kaygan olduğunu bilmiyor!  0

Genellikle kayganlığın temiz olmadığı anlamına geldiğine inanırlar, ama bu gerçekten doğru mu?

 

Bugün yumuşak suyun neden kaygan ve açıkça güzel olduğundan bahsedeceğiz.

Yumuşak su temiz su ise, çoğu insan normal musluk suyu ile arasındaki farkı hissedemez.Bununla birlikte, yumuşak su ve sabun temizleyiciler buluştuğunda, dramatik bir değişim yaşayacaklar - kaygan ve "yıkama temiz değil" hissi var.

 

Bazı insanlar yıkandıktan sonra hafif buruk bir hisle temiz yıkandığını söylüyor.Aslında, temiz bile değil!Sabun var!

 

Sabun kiri, yüz temizleyicilerinde veya sabunda bulunan yağ asitleri ve metal iyonlarının bir kombinasyonudur.Bu sabunlu kral cilde tutunacak ve sonraki su onu neredeyse tamamen yıkamayacak.Sentetik bir losyon ise ciltte birikecek ve birikmeye devam edecektir.

hakkında en son şirket haberleri İnsanların %99'u neden yumuşak suyla yıkanan ellerin kaygan olduğunu bilmiyor!  1

 

Yüzünüzü her gün yıkadığınızda, cildin en dış tabakasında belirli bir nemlendirici rolü oynayan sebum yıkanacak ve cilt bariyeri bir dereceye kadar hasar görerek sizi savunmasız bırakacaktır.

Normal cilt saatler içinde yeni, zayıf asidik bir sebum zarını yeniden oluşturabilir.Ancak ciltte sabun kalıntısı olması durumunda bu onarım süreci etkilenecek ve yüzü bir süre yıkadıktan sonra ciltteki nemin büyük bir kısmı buharlaşacak ve yüz gergin hissedilecektir.Sabun tortusunun bariyer etkisinden dolayı, losyonun emilmesi kolay olmasa bile.

 

Yumuşak suyun neden kaygan olduğunun sırrı?

 

Yumuşak su, yapışkan sabun ölçeği oluşturmak kolay olmayan çok az miktarda kalsiyum ve magnezyum iyonları içermez veya içermez ve sabun ölçeği ile sürtünme yoktur.Ayrıca durulama ile sabun suda daha az çözünen yağ asitlerine parçalanır, bu nedenle yıkandığında kaygan bir his verir.

 

"Serbest yağ asidi" olarak da bilinen bu kremsi yağ asidi, cildin zayıf asidik doğal sebumunun ana bileşenlerinden biridir, tamamen yıkanmasa bile, sadece uyarmakla kalmaz, aynı zamanda doğal bir nemlendirici rol oynar. .

hakkında en son şirket haberleri İnsanların %99'u neden yumuşak suyla yıkanan ellerin kaygan olduğunu bilmiyor!  2

IMRITA Merkezi su yumuşatıcı, reçine üzerindeki fonksiyonel iyonları sudaki kalsiyum ve magnezyum iyonlarıyla değiştirmek için iyon değiştirme teknolojisini kullanır, böylece sudaki fazla kalsiyum ve magnezyum iyonlarını emer, kireci (kalsiyum) çıkarma amacına ulaşmak için suyu yumuşatır. karbonat veya magnezyum karbonat).

 

Yumuşak su kullanımı cildi beyaz ve pürüzlü yapmaz, saçları siyah ve parlak sarı yapmaz, nargile artık kireç yapmaz, suda yüzen aletlerin ömrü uzar... Merkezi su yumuşatıcı pek çok sürpriz getirir.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Ters Osmoz Su Arıtma Sistemi Tedarikçi. telif hakkı © 2022-2024 Shenzhen Imrita Technology Co., Ltd. . Her hakkı saklıdır.